about-bg-3
about-bg-2
border-shape-2
about-shape-1
img

O nas

DRUKARNIA UNIDRUX

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją gdyż działalność na rynku drukarskim prowadzimy od 2000 roku. Przez te lata zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz szerokie grono zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy oferować usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zaspakajać potrzeby najbardziej wymagających klientów. Nasza siedziba mieści się w Dąbrowie Górnczej na Al. Piłsudskiego 92. Zapraszamy do naszego biura od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

22

Lata
Doświadczenia
  • Profesjonalizm
  • Wysoka jakość
  • Dokładność
  • Terminowość
Free Consutacy

02 (552) 662 0808

PROFESJONALIZM

Jeśli przykładasz dużą wagę do jakości to dobrze trafiłeś. Posiadamy nowoczesny sprzęt drukarski a dzięki nowoczesnym urządzeniom oraz doświadczeniu, gwarantujemy wysoką jakość i terminową obsługę.

img

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele produktów. Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju drukach akcydensowych takich jak: bankowe, BHP, budowlane, dotyczące straży miejskiej, dotyczące urzędów miast, handlowe, kadrowe, kancelaryjne, kartoteki, książki, dzienniki, ewidencje, rejestry, księgowe, magazynowe, materiałowe, medyczne, narzędziowe, płacowe, rachunki i faktury, recepty. Relizujemy wykonanie: katalogów, broszur, książek, folderów, teczek z nadrukiem, etykiet, biletów, recept, papierów firmowych, stojaków, szyldów, lightbox'ów, plakatów, wizytówek, opraw banerów, kalendarzy, ulotek i wielu innych produktów poligraficznych. Nasza pełna oferta znajduje się w dziale produkty.

Free Consultancy

Pulvinar primis to velit dolo sociise apten acuise maner platea one more dames pura tole suspen